Vippark’a üye ol, mobil ödeme ve kredi kartı ödeme yöntemi dışında dilediğin yöntemle yatırım işlemini gerçekleştir, %20 çevrim şartsız yatırım bonusu al, kayıp yaşaman halinde %30’a varan limitsiz kayıp bonusu ile kaybettiklerini tekrar kazan.

Bonusu Al

Bonus Şartları

Tüm oyunlarda kullanabileceğiniz çevrim şartsız yatırım bonusu ayrıca aynı yatırımın olası kaybına ise kayıp bonusu. 
Şartlar ve Koşullar:
–          Promosyondan faydalanabilmeniz için bir önceki gün yatırımınız olması gerekmektedir.
–          Promosyondan gün içerisinde kullanabileceğiniz maksimum tutar, bir önceki gün kayıp bonusu aldığınız yatırımların % 10’unu geçemez.
–          Promosyon Mobil ödeme ve Kredi kartı yöntemleri için geçerli değildir.
–          Promosyondan çekim yapabilmek için kullanım şartını yerine getirmeniz gerekmektedir. Bonusları anapara bonus bakiyesinin toplamının 2 katı kadar bahis almanız durumunda kullanım koşulu yerine getirilmiş olacaktır.
–          Promosyonu kullanabilmek için profilde belirtilen bilgilerin doğru olması gerekmektedir.
–          Yatırım bonusu için yatırımınız ardından bonusunuzu talep etmeden önce herhangi bir işleminizin olmaması gerekmektedir.
–          Oyuncunun bonusu kötüye kullandığı ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, “Vippark” söz konusu bonusu iptal etme hakkını saklı tutar.
–          Aynı adres bilgileri, IP adresi, mail hesabı, telefon numarası vb. kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri, bu promosyondan faydalanabilecektir.
–          “Vippark” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.
–      “Vippark” promosyondaki belirtilen kural ve şartları değiştirme ya da promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü “Vippark” üyelerine aittir.