Pusulabet’e yapacağınız her yatırıma ek olarak sweet bonanza oyunlarında geçerli bedava freespin alarak kazanç sağlamaya başlamak için hemen “Bonus Al” butonuna tıkla.

Bonusu Al

Bonus Şartları

Yatırım işleminiz başarılı şekilde sonuçlandıktan sonra freespin hakkınızı canlı destek hattımızdan talep edebilirsiniz. Bakiye kullanıldığı takdirde freespin eklemesi yapılmayacaktır.
1- Freespin kampanyasından faydalanabilmek için, gerekli olan minimum yatırım miktarı 100 TL dir. Freespinler Pragmaticplay Sweet Bonanza oyununda geçerlidir.
2-  Promosyon için belirlenen Freespin miktarları aşağıdaki gibidir: Oyuna gitmek için tıklayınız.
100 – 249 TL arası 15 Freespin
250 – 499 TL arası 25 Freespin
500 – 999 TL arası 35 Freespin
1000 TL ve üzeri 50 Freespin

3- Sadece günde 1(bir) defa alınabilir , bonusun herhangi bir çevirim şartı yoktur.

4- Aldığınız Freespinler Sweet Bonanza oyununda geçerlidir. Freespinden elde edebileceğiniz maksimum kazanç 1000 TL dir. 1000 TL ve üzeri kazançlar çekim sırasında silinecektir.

5- Bu promosyondan yararlanılması halinde , kayıp bonusu, çark ya da başka bir promosyondan yararlanılamaz. Bu promosyondan yararlanabilmeniz için aktif bir bonusunuzun olmaması gerekir.

6- Para çekimi sonrası 24 saat içindeki yatırıma ve bakiye varken yapılan yatırımlar bu promosyondan faydalanamaz.

7- Freespin kullanma süresi 1 gündür. Kullanılmayan freespinler otomatik olarak hesabınızdan silinecektir ve geriye dönük ekleme sağlanmayacaktır.

8- Aynı IP cihaz bilgisi ve adres bilgilerine sahip kişilerden sadece 1 kişi bu promosyondan faydalanabilir.

9- Pusulabet, promosyonları suistimal eden haksız kazanç elde etmeye çalışan veya Pusulabet genel kural ve şartlarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar.

10- Pusulabet bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.