Pusulabet’e üye ol, papara, mefete veya maksi banka yatırım yöntemlerini kullanarak minimum 50 TL tutarında yatırımını yap ve spor alanında %10 yatırım bonusu alarak kazanmaya başla.

Bonusu Al

Bonus Şartları

1- Bu promosyon sadece PAPARA ,MEFETE, PAYFİX ve MAKSİ BANKA yatırım yöntemleri ile yapılan yatırımlar için geçerlidir.

 

2- Bu promosyondan yararlanabilmeniz için minimum 50₺ yatırım sağlamanız gerekmektedir.

 

3- 24 saat içerisinde alınabilecek bonus miktarı yatırımın %10’u kadar maksimum 250 TL’dir. (24 saat her gün 00:00’da başlayıp 23:59’da sona ermektedir).

 

4- Yatırımızın onaylanması ardından canlı destek hattımıza bağlanıp bonus hakkınızı talep etmeniz durumunda yatırım miktarınızın %10’u kadar yatırım bonusunuz anında hesabınıza eklenecektir.

 

5- Bonus alındıktan sonra bakiye sıfırlanmadan ve açık kuponunuz varken yeni bir bonus talep edilemez.

 

6- Bu promosyondan yararlanan üyelerimiz bonusa ek olarak sadece çark promosyonundan yararlanabilmektedir. Aktif bir bonus mevcut iken farklı bir bonus talep edilemez.

 

7- Bonuslu bakiye ve ana paranızı aynı kuponlarda kullanmanız kural dışıdır. Oynandığı takdirde hesabınızda sadece ana paranız bırakılacaktır.

 

8- Son 24 saat içerisinde çekim işlemi yapılması durumunda bonustan yararlanılamamaktadır.

 

9- Bu promosyon tam üyelik yöntemi ile gerçek bilgilerini kullanarak üye olan ve bilgileri doğrulanan üyeleri kapsamaktadır. Gizli üyelik ile üyeliğini gerçekleştirmiş olan kullanıcılar ve bilgileri doğrulanmayan kullanıcılar bu promosyondan yararlanamazlar.

 

10- Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel Kural ve Şartları da dahildir.