Piyasabet’e minimum 50 TL tutarında yatırım yap, yapacağın her yatırıma ekstra freespin veya freebet alarak kazanç oranını yükselterek kazan.

Bonusu Al

Bonus Şartları

1. Bu Promosyon 20.04.20 den itibaren geçerli olup, Minimum 50 tl yatırımınızın ve aldığınız yatırım veya kayıp bonusunun da kayıp ile sonuçlanması gerekmektedir. NOT: YATIRIMINDA %50 YATIRIM BONUSLARINDAN BİRİSİNİ ALMIŞ KULLANICILAR BU PROMOSYONDAN FAYDALANAMAZ.

Yatırımınızın ve bonusunuzun olası kaybı halinde hemen ardından Canlı Destek Hattı’mıza bağlanarak bu promosyondan faydalanabilirsiniz.

50₺ ile 500₺ arası yatırımlarınıza %10 Freebet yada %10 Freespin
501₺ ve üzeri tüm tutardaki yatırımlarınıza 50 Freebet yada 50 Freespin Hediye!

2.Tarafınıza tanımlanan Freebeti 1.55‘den düşük oran içermeyen kuponlarda Futbol, Basketbol, Tenis, Voleybol, Hentbol, karşılaşmalarında Maç öncesi veya Canlı bahislerde 1 kere çevirmeniz yeterlidir.

2. Alacağınız Freespinler Pragmatic sağlayıcısında Diamond Strike, Mighty Kong, Master Joker, Lucky Dragons oyunlarında geçerlidir. Freespin kazancınızın çekilebilir duruma gelmesi için kazanç tutarının 3 katı kadar sadece slot oyunlarında çevrilmesi gerekmetedir.

3. Hediye Freebet ve Freespinlerinizi her yatırımınız için ayrı ayrı talep etmeniz gerekmektedir. Aynı gün olsa dahi geçmiş yatırımlarınız için değil , sadece son yatırımınız için freebet yada freespin talep edebilirsiniz. Alınan Freebet ve freespin sayısının maksimum 20 katı kadar kazanc sağlanabilir.

4. Son 24 saat içerisinde çekiminiz varsa freespinden faydalanamazsınız.

5. Piyasabet, promosyonları suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan veya Piyasabet genel kural ve şartlarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını askıya alma ve kapatma hakkını saklı tutar.

6. Aktif edilen freespinler ve freebetler 2 gün içerisinde kullanılmalıdır.

Bu promosyon için, Genel Bonus Kuralları ve Şartları geçerlidir.