Joybet’e üye ol, ilk yatırımını yap %100 slot bonusu ile kazanmaya başla.

Bonusu Al

Bonus Şartları

Bu promosyon için, Genel Promosyon Kuralları ve Şartları geçerlidir.

1- Bonus yalnızca slot oyunları için yapacağınız ilk yatırımınız için geçerlidir Bu promosyon Sweet Bonanza ve Sweet Bonanza Xmas Slot oyunlarında ayrıca 1×2 Network Slotları Microgaming Slotları, Canlı Casino, Sanal Oyunlar ve Masa Oyunlarında kullanılamaz.

2- Bonusu talep edebilmek için minimum 100 TRY yatırım yapmış olmanız gerekmektedir ve alabileceğiniz maksimum bonus miktarı 500 TRY’ dir.

3- Bonus çevrim katsayısı, yatırım ve bonus miktarının 30 katıdır. Örneğin; 500 TRY yatırımınız için almış olduğunuz 500 TRY bonusunuzu diğer alanlarda kullanabilmek veya çekim yapabilmek için 1000×30=30,000 TRY çevirim yapmanız gerekmektedir.

4- IP Adresi, telefon numarası, adres bilgisi gibi kişisel bilgilere ait birden fazla üyelik bulunması halinde, üyeliklerden sadece bir tanesi promosyonlarımızdan yararlanabilir.

5- Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, Joybet söz konusu bonusları ve tüm kazançları iptal etme hakkına sahiptir.

6- Joybet istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. istemeye sahiptir, bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Joybet bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

7- Bonustan faydalanabilmeniz için ilk yatırımınızın ardından hiçbir işlem yapmadan Canlı Destek üzerinden talep etmeniz gerekir.