Elexbet’e üye ol minimum 50 TL yatırımını yap, aldığın bonuslara ek olarak haftalık spor kayıp bonusunu al ve bir haftada kaybettiklerini tekrar kazan.

Bonusu Al

Bonus Şartları

Spor bölümünde minimum 50 TL kayıplarınız için ister gün sonu 00:00’dan sonra günlük, ister haftalık olarak Pazar günü 00:00’dan sonra Salı gün bitimine kadar Sitemiz üzerinden BONUS HARKETLERİM kısmından talep verebilirsiniz.

 

HAFTALIK KAYIP MİKTARI BONUS YÜZDESİ

 50 TL  –   999 TL           %10               

1.000 TL – 9.999 TL     %15             

10.000 TL 19.999 TL    %20                 

20.000 TL ve Üzeri       %25

Günlük kayıp bonusundan yararlanan üyeler aynı yatırımlarına haftalık kayıp bonusu talep edemez.

1- Bu promosyonlardan faydalanabilmeniz için en az 50 TL’lik net kaybınızın olması gerekir. Promosyonlardan tüm yatırım yöntemleriyle faydalanabilirsiniz.

2- Günlük Kayıp Bonusu tercih etmeniz durumunda; Spor Bahislerinde günlük net kayıplarınız için gün sonu 00:00’dan sonra, Haftalık Kayıp Bonus tercih etmeniz durumunda ise; haftalık net kayıplarınız için Pazar Günü 00:00’dan sonra talep verebilirsiniz. Haftalık Kayıp Bonusunda Salı günü saat 00:00’a kadar talep edilmeyen discountlar için yapılan talepler dikkate alınmaz. Haftalık kayıp bonusu talep edilmeniz için hafta içerisinde minimum iki kez para yatırmış olmanız gerekmektedir.

3- Talepte bulunabilmeniz için bakiyenizin sıfır olması, açık kuponunuzun ve bekleyen çekim talebinizin olmaması gerekir Anaparanız ile karıştırmanız durumunda maksimum kazanç sınırı uygulanacaktır .

4- Sitemiz üzerinden BONUS HAREKETLERİM kısmından kayıp bonusunuzu talep edebilirsiniz

5- Discountunuz eklendikten sonra istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Discountun herhangi bir çevirim şartı yoktur, dilerseniz çekebilirsiniz.

6- Discountunuzun 40 katı kadar kazanç sağlayabilirsiniz. 40 katının üzerindeki kazançlar silinir. 

7- Promosyon diğer promosyonlar ile birleştirilemez. Hafta içerisinde başka bir kayıp bonusundan yararlanıldığı takdirde Haftalık Kayıp Bonus talebiniz değerlendirmeye alınmayacaktır.Bu promosyondan yararlanabilmek için hafta içerisinde minumum 2 adet yatırımınız olması gereklidir.

8- Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aileye ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. Elexbet istediği zaman üyelerinden kimlik, ikamet belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Yukarıdaki koşulları sağlayan kuponların promosyona dahil olabilmesi için kazanmış veya kaybetmiş olması dikkate alınmamaktadır.

9- “ELEXBET” promosyonları istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar

10- Tüm bonuslarda Bonus Genel Şartları geçerlidir