Betmarino’ya pazar, pazartesi ve perşembe günleri minimum 100 TL tutarında yatırım yap, slot alanında geçerli çevrim şartsız %50 slot bonusunu al ve slot alanında dilediğin gibi bahis alarak kazanmaya başla.

Bonusu Al

Bonus Şartları

1- Bu promosyondan yararlanabilmeniz için herhangi bir yatırım yöntemi ile en az 100₺ yatırmış olmanız gerekmektedir.

2- Bu promosyondan 500₺’ye kadar %50 oranında yararlanabilirsiniz. Bonus kullanılan yatırımınız için elde edilebilecek maksimum kazanç 10.000₺’dir.

3- Yatırımınız onaylandıktan hemen sonra herhangi bir işlem yapmadan “Bonus Talep” sayfasından bonusunuzu talep etmeniz gerekmektedir.

4- Çekim işleminizi gerçekleştirebilmeniz için anapara + bonus bakiyenizden oluşan ortak hesabınızın 3 katı kadar Slot oyunlarına katılım sağlamanız gerekmektedir. Çekim talebi oluşturulduğunda alınmış olan bonus tutarı hesabınızdan kesilecek ve kalan tutar çekilebilecektir.

5- Belirtilen çevrim tamalanmadan önce Free Spin satın alınması durumunda kazançlarınız ve bonusunuz iptal edilecektir.

6- Betmarino Promosyonları son 12 saat içindeki toplam yatırım ve çekim işlemleriniz kontrol edilerek aktarılır. Son 12 Saat içersinde karda olan kullanıcılar promosyonlardan yararlanamazlar.

7- Betmarino, bonus çevrim şartlarını yada kampanyayı genel olarak suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan kullanıcıların, kazançlarını iptal etme ve hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar.